09392710322 (10 صبح تا 10 شب)
مورد اعتماد گیمرها با بیش از 7 سال سابقه

لطفا برای ثبت نام در سایت و سفارش محصول، فرم زیر را پر کنید.

لطفا برای ورود به سایت شماره موبایل خود را وارد نمائید.

برو بالا!

قوانین خرید از فروشگاه‌آتاریکس

کاربر گرامی و خریدار محترم، ضمن تشکر از انتخاب شما به جهت بازدید از فروشگاه آتاریکس، از آنجا که هرگونه استفاده از این سایت به هر نحوی، اعم از عضویت در سایت، خرید محصولات و استفاده از هر یک از خدمات به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سایت است، تقاضا می شود مفاد زیر را به دقت مطالعه نمایید:
این توافقنامه از یک طرف از جانب فروشگاه آتاریکس به آدرس Atarix.ir و از طرف دیگر از جانب مشتری (شما) از لحظه استفاده از خدمات سایت قابل استناد است.

حقوق، مسئولیت ها، قوانین و مقررات کلی وبسایت آتاریکس:

۱- با توجه به اینکه وبسایت آتاریکس در ایران فعالیت میکند، فعالیتش کاملا مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.
۲- عضویت در سایت، خرید محصولات و یا استفاده هر یک از خدمات سایت به معنی پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات میباشد.
۳- آتاریکس جهت بهبود در ارائه خدمات به کاربران، به تغییر در قوانین و شرایط استفاده از وبسایت نیاز دارد و این حق جهت تغییر قوانین و شرایط استفاده ارائه شده در سایت را برای خود محفوظ نگه داشته و کاربران موظف هستند نسبت به مشاهده و مرور دوره ای این صفحه اقدام نمایند تا از تغییرات احتمالی آگاه شوند.
۴- طبق قوانین خرید و فروش کالا در فضای مجازی، کاربران و خریداران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل انجام نخواهد بود و نیاز به پشتیبانی دارد.
۵- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل، پیامک و امور اطلاع رسانی به درستی انجام نشود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. (مانند اختلال زرین پال و یا کاوه نگار)
۶- آتاریکس مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
۷- سایت آتاریکس هر زمانی حق دارد با توجه به نوسان قیمت ارزها، قیمت محصولات خود را کاهش و یا افزایش دهد.
۸- وبسایت روز های تعطیل پاسخگو نمیباشد و هیچ گونه وظیفه ای بابت رسیدگی به درخواست ها یا تحویل سفارشات ندارد.
۹- پشتیبانی سایت هیچ وظیفه ای جهت راهنمایی، پاسخگویی و رفع مشکلات فنی و مواردی که مربوط به محصولات وبسایت نیست، ندارد.
10- در حال حاضر تمامی محصولات فروشگاه آتاریکس به صورت مجازی می‌باشند، و هیچ گونه کالای فیزیکی تحویل مشتری نمی‌گردد.
11- مشتری موظف به ارائه اطلاعات صحیح شامل (نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل) صحیح می‌باشد.
12- مشتری حق به اشتراک گذاشتن مشخصات اکانت فروشگاه آتاریکس یا در اختیار قرار دادن آن با سایرین را ندارد، و مسئولیت استفاده از آن تماماً به عهده صاحب اکانت است.
13- مشتری تعهد می‌کند که با آگاهی کامل از توضیحات هر محصول آن را خریداری می‌کند. و پس از تحویل محصول حق اعتراض ندارد.
14- مسئولیت خرید با هر کارت بانکی به عهده مشتری است، و مشتری تعهد می‌کند که تنها با اجازه صاحب حساب اقدام به پرداخت می‌کند، در غیر این صورت تمامی عواقب و مسئولیت خرید غیرمجاز به عهده شخص مشتری است و فروشگاه آتاریکس موظف است، تمامی مستندات موجود در خصوص خرید مشتری را در اختیار دستگاه قضایی و یا پلیس فتا قرار دهد.
15- هر گونه سو استفاده مشتری و بی احترامی، تهدید و یا اظهارات افترا آمیز به کارکنان و یا فروشگاه آتاریکس موجب قطع ارائه خدمات به مشتری خواهد شد. و مبلغ سفارش ایشان با کسر 10 درصد مالیات به حسابی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده می‌شود.
16- فروشگاه آتاریکس تنها وظیفه فعال کردن سفارش در اکانت مشتری را دارد، و مشکلاتی همچون: خطای سرور بازی، مشکلات فنی بازی، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری و موارد مشابه به عهده مشتری می‌باشد.
17- مشتری می‌بایست قبل از خرید هر محصولی از فیلتر یا تحریم بودن آن اطلاع قبلی داشته باشد، چرا که در صورت اجرا نشدن بازی و عدم اتصال به سرور های بازی، مشکل از جانب دستگاه و یا اینترنت مشتری می‌باشد و فروشگاه آتاریکس مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

خرید و عودت وجه

1- با توجه به نوع محصولات این فروشگاه (Atarix.ir) هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات ارائه شده قابل عودت و تعویض نمی‌باشند، لذا در انتخاب محصول دقت فرمایید.
2- در صورتی که سفارش مشتری در مرحله اول به هر دلیلی قابل انجام نباشد (وجود تایید دو مرحله ای – اشتباه بودن مشخصات و…) سفارش در وضعیت بررسی قرار میگیرد، و پس از گذشت چند ساعت یا روز اگر قیمت محصول افزایش داشته باشد، مشتری می‌بایست مبلغ مابه التفاوت را واریز نماید. لازم به ذکر است که در این صورت، مشتری می‌تواند سفارش خود را لغو کند و درخواست عودت وجه را از فروشگاه داشته باشد. مبلغ با کسر 10 درصد مالیات برای مشتری واریز خواهد شد.
3- در صورتی که فروشگاه آتاریکس قادر به انجام سفارش مشتری نباشد، مبلغ سفارش به صورت کامل و بدون کسر کارمزد و مالیات به حساب بانکی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده می‌شود.
4- برگشت وجه سفارش به حساب مشتریان فقط به حسابی که خرید با آن انجام شده است امکان پذیر است.
5- رویه برگشت وجه سفارش به حساب مشتری 1 الی 3 روز کاری زمانبر خواهد بود.
6- در شرایطی خاص ممکن است برای برگشت مبلغ سفارش، فروشگاه آتاریکس از کاربر درخواست احراز هویت کند. در این صورت مشتری موظف به ارائه اطلاعات کامل می‌باشد.

احراز هویت کاربران

1- مشتری موظف به تایید شماره موبایل خود هنگام ثبت سفارش می‌باشد.
2- به دستور مقام محترم قضایی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) در صورتی که مشتری هر گونه فعالیت مشکوک و یا خرید با مبالغ بالا انجام دهد، فروشگاه آتاریکس برای اثبات تعلق داشتن کارت بانکی به مشتری، و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی و کلاهبرداری، از مشتری درخواست احراز هویت کامل خواهد کرد.
3- در صورتی که از مشتری درخواست احراز هویت شود، مشتری میبایست نهایت همکاری را با فروشگاه آتاریکس به عمل آورد. بدیهیست در صورت عدم همکاری جهت احراز هویت و مشاهده فعالیت های مشکوک توسط مشتری، مبلغ سفارش تا تعیین تکلیف توسط مراجعه قضایی در نزد فروشگاه آتاریکس باقی می‌ماند.
4- در صورتی که مشتری پس از احراز هویت درخواست برگشت وجه کند، مبلغ کل سفارش با کسر 3 درصد مالیات به حساب ایشان برگشت داده می‌شود.